Dostawa kurierem gratis od 299 zł
Wyników 1 - 13 z 13

Poduszki, Pościel

Poduszka wraz z wypełnieniem, wykonana z wysokogatunkowej bawełny w kolorze białym. Zdobiona złotymi kropkami. Elegancka i pełna uroku dekoracja dla Twojego domu.
gold-dots-poduszka-white-13
Lisek Indianin to urocza poduszka - zabawka. Do przytulania, tarmoszenia, ściskania i kochania. Można z nią uciąć sobie smaczną drzemkę, wspaniale się bawić i zwierzać z największych dziecięcych sekretów. Lisek Indianin pięknie udekoruje pokoik zarówno dziewczynki, jak i chłopca, jest doskonałym pomysłem na prezent:)
lisek-indianin-poduszka-sweet-village-21
Miś Indianin to urocza poduszka - zabawka. Do przytulania, tarmoszenia, ściskania i kochania. Można z nią uciąć sobie smaczną drzemkę, wspaniale się bawić i zwierzać z największych dziecięcych sekretów. Miś Indianin pięknie udekoruje pokoik zarówno dziewczynki, jak i chłopca, jest doskonałym pomysłem na prezent:)
mis-indianin-poduszka-sweetvillage-14
Królik Indianin to urocza poduszka - zabawka. Do przytulania, tarmoszenia, ściskania i kochania. Można z nią uciąć sobie smaczną drzemkę, wspaniale się bawić i zwierzać z największych dziecięcych sekretów. Królik Indianin pięknie udekoruje pokoik zarówno dziewczynki, jak i chłopca, jest doskonałym pomysłem na prezent:)
krolik-indianin-poduszka-sweet-village-12
Ozdobna poduszka w miętowe romby. Stylowy dodatek do Twojego domu, który podkreśli jego wyjątkowy charakter.
poduszka-mint-w-romby-1
Pościel miętowa w białe gwiazdki, wykonana z wysokiej jakości bawełny. W tak pięknej pościeli ma się tylko kolorowe sny:) Komplet zawiera poszewkę na kołdrę i poduszkę (zawiązywane na troczki).
posciel-mala-mint-w-gwiazdki-3
Pościel w miętowe zygzaki, wykonana z wysokiej jakości bawełny. W tak pięknej pościeli ma się tylko kolorowe sny:) Komplet zawiera poszewkę na kołdrę i poduszkę (zawiązywane na troczki).
posciel-duza-mint-chevron
109,00 zł
150,00 zł
Pościel w czarno-białe trójkąty, wykonana z wysokiej jakości bawełny. W tak pięknej pościeli ma się tylko kolorowe sny:) Komplet zawiera poszewkę na kołdrę i poduszkę (zawiązywane na troczki).
posciel-duza-black&white-w-trojkaty-22
Ozdobna poduszka w miętowe zygzaki. Stylowy dodatek do Twojego domu, który podkreśli jego wyjątkowy charakter.
poduszka-mint-chevron
Ozdobna poduszka w czarno-białe trójkąty. Stylowy dodatek do Twojego domu, który podkreśli jego wyjątkowy charakte
poduszka-black&white-w-trojkaty-1
Ozdobna poduszka w szare zygzaki. Stylowy dodatek do Twojego domu, który podkreśli jego wyjątkowy charakter.
poduszka-grey-chevron
Ozdobna poduszka w miętowym kolorze w gwiazdki. Stylowy dodatek do Twojego domu, który podkreśli jego wyjątkowy charakter.
poduszka-mint-w-gwiazdki-3
Ozdobna poduszka Wyścigówki to piękny i przydatny dodatek wystroju pokoiku dziecięcego. Poduszka jest dwustronna, więc w prosty i szybki sposób można zmieniać aranżacje:).Poduszki można skompletować razem z lampami i pufami z tej samej serii.
poduszka-wyscigowki4
82,00 zł
89,00 zł
FacebookInstagramPinterest