Dostawa kurierem gratis od 299 zł
Wyników 1 - 20 z 23

Fioletowy

Śliczny kubek ceramiczny firmy Ib Laursen w kolorze lawendowym. Piękny kształt i kolor tworzą razem wyjątkową całość. Ulubiona herbata podana w takim kubku to prawdziwa przyjemność dla zmysłów:) Rozmiar: wysokość 10,5 cm, średnica 9,5 cm
kubek-ceramiczny-mynte-lavender-ib-laursen
Miseczka z serii Mynte firmy Ib Laursen w kolorze lawendowym. Idealna do porannego musli, świetnie sprawdzi się również do podawana sałatek lub sosów. Rozmiar: wysokość: 6,5 cm średnica: 13 cm
miseczka-mynte-lavender-ib-laursen
Śliczny kubek ceramiczny z uszkiem firmy Ib Laursen w kolorze lawendowym. Klasyczny kszałt i piękny kolor tworzą razem wyjątkową całość. Ulubiona herbata podana w takim kubku to prawdziwa przyjemność dla zmysłów:) Rozmiar: wysokość 8,5 cm, średnica 9 cm
kubek-z-uszkiem-lavender-ib-laursen
Dobry, spokojny sen lubi przytulne, ciepłe miejsca. Dlatego tak ważne jest, aby Maluszkowi przyzwyczajonemu przez 9 miesięcy do najbezpieczniejszego miejsca na świecie stworzyć podobne warunki w łóżeczku. Dobrym pomysłem i pomocą w tym zadaniu jest ochraniacz na łóżeczko. Zaprojektowany tak, by zapewnił bezpieczeństwo od pierwszych miesięcy życia i sprawił, by łóżeczko nabrało ciepła i przytulności.
ochraniacz-lavender-dots-colorstories
Dobry i spokojny sen to jedna z najważniejszych rzeczy dla rozwoju dziecka. Wybierając pierwszy zestaw pościeli warto postawić na bezpieczeństwo, miękkość i najwyższy komfort. Wszystko to w połączeniu z doskonałym designem i najwyższą jakością atestowanych polskich tkanin zapewnią Waszym Maluchom pościele z serii Grey Dots. Aby sen był zdrowy i smaczny a sny tylko kolorowe:)
posciel-lavender-dots-colorstories
Duży tkany koc Cotton Classic z kolekcji ColorStories Mama to propozycja dla mam, które lubią prosty i nieoczywisty design, które cenią najwyższą jakość i naturalne tkaniny. Piękny mięsisty koc został wykonany ze 100% bawełny.Koce ColorStories Cotton Classic posiadają specjalną metkę, na której możecie ręcznie wypisać imię. Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla mamy i całej rodziny to doskonały wybór:)
duzy-koc-cotton-classic-lawendowy-colorstories
Girlanda świetlna NANUSZKA to połączenie pastelowych odcieni różu, fioletu z odrobiną szarości i bieli. Razem tworzą wyjątkową kompozycję, przypominającą nam o słodkich latach dzieciństwa. Zestaw składa się z 50 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
nanuszka-35-kul-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna NANUSZKA to połączenie pastelowych odcieni różu, fioletu z odrobiną szarości i bieli. Razem tworzą wyjątkową kompozycję, przypominającą nam o słodkich latach dzieciństwa. Zestaw składa się z 35 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
nanuszka-35-kul-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna NANUSZKA to połączenie pastelowych odcieni różu, fioletu z odrobiną szarości i bieli. Razem tworzą wyjątkową kompozycję, przypominającą nam o słodkich latach dzieciństwa. Zestaw składa się z 20 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
nanuszka-35-kul-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna NANUSZKA to połączenie pastelowych odcieni różu, fioletu z odrobiną szarości i bieli. Razem tworzą wyjątkową kompozycję, przypominającą nam o słodkich latach dzieciństwa. Zestaw składa się z 10 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
nanuszka-35-kul-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna VIOLETS to idealne połączenie fioletów i purpury, pełne energii i ciepła. Zestaw składa się z 50 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
20-kul-violets-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna VIOLETS to idealne połączenie fioletów i purpury, pełne energii i ciepła. Zestaw składa się z 35 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
20-kul-violets-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna VIOLETS to idealne połączenie fioletów i purpury, pełne energii i ciepła. Zestaw składa się z 20 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
20-kul-violets-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna VIOLETS to idealne połączenie fioletów i purpury, pełne energii i ciepła. Zestaw składa się z 10 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
20-kul-violets-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna Baby Lavender to harmonijne połączenie jaśniutkiego turkusu, lawendy z bielą i błękitem. Wszystkie odcienie tworzą ze sobą wyjątkową całość, pasującą zarówno do pokojów dziecięcych, jak i do salonu czy sypialni. Zestaw składa się z 50 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
20-kul-baby-lavender-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna Baby Lavender to harmonijne połączenie jaśniutkiego turkusu, lawendy z bielą i błękitem. Wszystkie odcienie tworzą ze sobą wyjątkową całość, pasującą zarówno do pokojów dziecięcych, jak i do salonu czy sypialni. Zestaw składa się z 35 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
20-kul-baby-lavender-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna Baby Lavender to harmonijne połączenie jaśniutkiego turkusu, lawendy z bielą i błękitem. Wszystkie odcienie tworzą ze sobą wyjątkową całość, pasującą zarówno do pokojów dziecięcych, jak i do salonu czy sypialni. Zestaw składa się z 20 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
20-kul-baby-lavender-cotton-ball-lights
Girlanda świetlna Baby Lavender to harmonijne połączenie jaśniutkiego turkusu, lawendy z bielą i błękitem. Wszystkie odcienie tworzą ze sobą wyjątkową całość, pasującą zarówno do pokojów dziecięcych, jak i do salonu czy sypialni. Zestaw składa się z 10 kul, żarówek i instrukcji – do samodzielnego montażu kompozycji. Montaż bardzo prosty i przyjemny:)
20-kul-baby-lavender-cotton-ball-lights
Magnez z pozytywnym przesłaniem. Idealny pomysł na drobny upominek dla kogoś bliskiego:) Rozmiar: 10X5cm
magnes-out-of-chocolate-1
Plakat ME AND MY SCOOTER to zabawna i piękna ozdoba do pokoju dziecięcego. Można go nakleić bezpośrednio na ścianę (np. przy użyciu ozdobnych taśm) lub powiesić w kolorowych ramkach. Idealny pomysł na prezent! Rozmiar: szerokość: 50 cm, długość: 70 cm
scooter_s_v
FacebookInstagramPinterest

Marki