Dostawa kurierem gratis od 299 zł
Wyników 1 - 11 z 11

Akcesoria

Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze miętowym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
zawieszenie-mietowe-youngdeco-2
Osłonka rozpraszająca światło, dzięki czemu żarówka pozostaje niewidoczna. Rozmiar: Pasuje do wszystkich abażurów o rozmiarze 40cm.
oslonka-do-lamp-youngdeco-1
Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze żółtym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
youngdeco-zawieszenie-zolte-3
Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze turkusowym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
youngdeco-zawieszenie-turkusowe-1
Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze szarym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
youngdeco-zawieszenie-szare-1
Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze różowym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
youngdeco-zawieszenie-rozowe-1
Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze błękitnym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
youngdeco-zawieszenie-blekitne-2
Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze granatowym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
youngdeco-zawieszenie-granatowe-1
Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze czerwonym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
youngdeco-zawieszenie-czerwone-1
Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze czarnym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
youngdeco-zawieszenie-czarne-1
Zawieszenie do lamp sufitowych składające się z białej osłonki przysufitowej i kabla w kolorze białym. Dzięki małej nakrętce w osłonce istnieje mozliwość indywidualnego dopasowania długości kabla.
youngdeco-zawieszenie-biale-1
FacebookInstagramPinterest