Dostawa kurierem gratis od 299 zł
Wyników 1 - 10 z 10

White Oaks

Piękny dywan wykonany metodą „hand tufted” (ręcznie tkany) w Indiach. Miękki, puszysty z motywem marokańskiej koniczyny, nadaje wnętrzu charakter luksusowego apartamentu.
dywan-marroccan-trellis-navy-(2)
Ekskluzywny dywan wykonany metodą „hand tufted” (ręcznie tkany) w Indiach. Miękki, z wyraźną strukturą wzoru. Czarno biały motyw jest jednocześnie awangardowy i klasyczny. Ten dywan we wnętrzu jest błyskiem luksusu i wyrazem niezależności wyborów właściciela.
imperial-1
Ekskluzywny dywan wykonany metodą „hand tufted” (ręcznie tkany) w Indiach. Miękki, puszysty z motywem koniczyny, który nadaje pomieszczeniu charakter luksusowego apartamentu. Doskonała jakość to efekt zastosowania najlepszych materiałów i dbałości wykonania.
dywan-maroccan-trellis-grey-(6)
Ekskluzywny dywan wykonany metodą „hand tufted” (ręcznie tkany) w Indiach. Miękki, z wyraźną strukturą wzoru. Motyw koniczyny w połączeniu z eleganckim grafitem nadaje wnętrzu, w którym się znajduje wyrazistości i unikalnego charakteru. Doskonała jakość to efekt zastosowania najlepszych materiałów i dbałości wykonania.
dywan-classic-trellis-(3)
2199,00 zł
Ekskluzywny dywan wykonany metodą „hand tufted” (ręcznie tkany) w Indiach. Miękki, z wyraźną strukturą wzoru. Nieco orientalny motyw nadaje wnętrzu, w którym się znajduje wyrazistości i unikalnego charakteru. Doskonała jakość to efekt zastosowania najlepszych materiałów i dbałości wykonania.
marroccan-1
Piękny, ręcznie tkany na płasko dywan. Modny wzór chevron w klasycznej wersji czarno-białej, który jest znakiem rozpoznawczym apartamentów na Manhattanie. Doskonała jakość to efekt zastosowania najlepszych materiałów i dbałości wykonania.
dywan-chevron-black-2
Piękny, ręcznie tkany na płasko dywan. Modny wzór chevron w klasycznej wersji czarno-białej, który jest znakiem rozpoznawczym apartamentów na Manhattanie. Doskonała jakość to efekt zastosowania najlepszych materiałów i dbałości wykonania.
dywan-chevron-black-1
Piękny, ręcznie tkany na płasko dywan. Modny wzór chevron w pięknej wersji miętowo-białej. Doskonała jakość to efekt zastosowania najlepszych materiałów i dbałości wykonania.
dywan-chevron-mint-(2)
1299,00 zł
Piękny, ręcznie tkany na płasko dywan. Klasyczny wzór, ponadczasowa kolorystyka łączą się tu z najwyższą jakością materiału i dbałością wykonania. Ekskluzywny, wyjątkowy.
dywan-marrakech-(4)
1899,00 zł
Piękny, ręcznie tkany na płasko dywan. Doskonałe połączenie bieli z kobaltem wraz z najwyższą jakością materiału i dbałością wykonania. Ekskluzywny, wyjątkowy . Ten wzór i kolory to kwintesencja stylu charakterystycznego dla położonych nad oceanem rezydencji New Hampton.
dywan-hampton-(5)
1299,00 zł
FacebookInstagramPinterest