Dostawa kurierem gratis od 299 zł
Wyników 1 - 16 z 16

Tekstylia Kuchenne

Obrus w kolorze szarym z białymi gwiazdkami to doskonała dekoracja na Boże Narodzenie, ale nie tylko:). W końcu gwiazdki pasują o każdej porze roku, prawda? Ten obrus stanie się prawdziwą ozdobą Twojego stołu - zarówno podczas wyjątkowych świątecznych spotkań, jak i codziennych rodzinnych posiłków.
obrus-grey-w-biale-gwiazdki-sweetvillage-111
Ręcznik kuchenny z motywem krowy - niebanalny dodatek do Twojej kuchni, doda jej charakteru, podkreśli ciekawy styl.
recznik-black-krowa-1
29,00 zł
32,00 zł
Ręcznik kuchenny z motywem świnki - niebanalny dodatek do Twojej kuchni, doda jej charakteru, podkreśli ciekawy styl.
recznik-kucheny-black-swinka-1
Obrus w kolorze mięty z białymi kropeczkami wprowadzi do Twojego domu prawdziwy powiew wiosny. Ten obrus to prawdziwa ozdoba stołu - zarówno podczas wyjątkowych świątecznych spotkań, jak i codziennych rodzinnych posiłków.obrus z grubego materiału typu HOME DECOR.
obrus-mint-home-decor-w-kropki
Obrus w kolorze mięty z białymi gwiazdkami wprowadzi do Twojego domu powiew wiosny. Ten obrus to prawdziwa ozdoba stołu - zarówno podczas wyjątkowych świątecznych spotkań, jak i codziennych rodzinnych posiłków.
obrus-mint-w-gwiazdki-1
Obrus w kolorze białym z szarymi gwiazdkami to doskonała dekoracja na Boże Narodzenie, ale nie tylko:). W końcu gwiazdki pasują o każdej porze roku, prawda? Ten obrus stanie się prawdziwą ozdobą Twojego stołu - zarówno podczas wyjątkowych świątecznych spotkań, jak i codziennych rodzinnych posiłków.
obrus-white-&-grey-w-gwiazdki.-4jpg
Biały obrus w miętowe kropki wprowadzi do Twojego domu powiew wiosny. Ten obrus to prawdziwa ozdoba stołu - zarówno podczas wyjątkowych świątecznych spotkań, jak i codziennych rodzinnych posiłków.
obrus-white-&-mint-w-kropki-5
Obrus w kolorze mięty z białymi kropeczkami wprowadzi do Twojego domu prawdziwy powiew wiosny. Ten obrus to prawdziwa ozdoba stołu - zarówno podczas wyjątkowych świątecznych spotkań, jak i codziennych rodzinnych posiłków.
obrus-mint-w-kropki
Ręcznik kuchenny od firmy Bloomingville z napisem 'WASH DRY REPEAT' w pięknym wiosennym odcieniu różowego. Taki mały dodatek, a może nadać wyjątkowego klimat wnętrzu:) Rozmiar: Rozmiar 50x70 cm, 100% bawełny
recznik-kuchenny-wash-dry-rose-bloomingville
Ręcznik kuchenny od firmy Bloomingville z napisem 'WASH DRY REPEAT' w pięknym wiosennym odcieniu żółtego. Taki mały dodatek, a może nadać wyjątkowego klimat wnętrzu:) Rozmiar: Rozmiar 50x70 cm, 100% bawełny
recznik-kuchenny-wash-dry-pastel-yellow-bloomingville
Obrus w gwiazdki na czerwonym tle. Wyjątkowa dekoracja Twojego świątecznego stołu. Pięknie komponuje się z innymi ozdobami świątecznymi np. świecami czy lampionami. Stwórz idealny wystrój dla magicznych, świątecznych chwil!
obrus-red-gwiazdki-sweet-village-7
Serweta w gwiazdki na szarym tle. Idealne dopełnienie świątecznej dekoracji w Twoim domu. Ze względu na uniwersalny rozmiar może służyć jako dekoracja na stoliku, szafeczce albo jako ozdobny ręcznik kuchenny. My np. wykorzystujemy go w salonie, jako serweta pod świąteczne lampiony i świece, które ustawiamy na stole i półkach:)
recznik-kuchenny-grey-gwiazdki-sweet-village
Serweta w gwiazdki na czerwonym tle. Idealne dopełnienie świątecznej dekoracji w Twoim domu. Ze względu na uniwersalny rozmiar może służyć jako dekoracja na stoliku, szafeczce albo jako ozdobny ręcznik kuchenny. My np. wykorzystujemy go w salonie, jako serweta pod świąteczne lampiony i świece, które ustawiamy na stole i półkach:)
recznik-kuchenny-serweta-red-gwiazdki-sweet-village-2
Ręcznik kuchenny od firmy Bloomingville z ciekawym napisem. Taki mały dodatek, a może nadać wyjątkowego klimat wnętrzu:) Wykonany z bawełny. Rozmiar: Rozmiar 50x70 cm
recznik-kuchenny-welcome-black-bloomingville
Ręcznik kuchenny od firmy Bloomingville z ciekawym napisem. Taki mały dodatek, a może nadać wyjątkowego klimat wnętrzu:) Wykonany z bawełny. Rozmiar: Rozmiar 50x70 cm
recznik-kuchenny-welcome-turkus-bloomingville
Piękny ręcznik kuchenny w stylistyce marinistycznej. Praktyczny dodatek do kuchni, który z pewnością doda wnętrzu uroku. Rozmiar: 40x60cm
recznik-kuchenny-marine
13,00 zł
19,00 zł
FacebookInstagramPinterest